Warning: A non-numeric value encountered in /home/krakow/domains/vrplanet.com.pl/private_html/wp-content/themes/kinetika/functions.php on line 919
logo

AKCJA

AKCJA

Arizona Sunshine

Osadzona w postapokaliptycznej rzeczywistości strzelanina FPP, w której przemierzamy spalone słońcem tereny Arizony, stawiając czoła zastępom zombie. Tytuł został zaprojektowany do współpracy z goglami rzeczywistości wirtualnej, których posiadanie jest niezbędne do uruchomienia gry.

Robo Recall

Absolutny hit na Oculusa! Akcja gry toczy się w niedalekiej przyszłości, gdy do powszechnego użytku weszły roboty obsługiwane przez samodzielne moduły sztucznej inteligencji. W pewnym momencie roboty zaczynają się zachowywać agresywnie w stosunku do ludzi. Wtedy producenci maszyn wysyłają specjalistę od eliminowania robotów – CIEBIE. Pozycja obowiązkowa dla każdego fana strzelanek! Niepowtarzalne emocje!

BBC HOME

Gra stworzona przez BBC i NASA! Każdy z nas marzył o tym by choć raz zobaczyć kosmos z bliska. Teraz to możliwe! Przenieś się do stacji kosmicznej i wciel się w astronauty, napraw skrzydło statku oglądając Ziemie z kosmosu. "To doświadczenie jeszcze bardziej przybliża nam możliwość zobaczenia kosmosu w bardzo autentyczny i przystępny sposób. Mam nadzieję, że posiadanie szansy na udział w tak realistycznym doświadczeniu podczas spacerów pomoże zainspirować kolejne pokolenie astronautów" - Tim Peake (brytyjski astronauta).

Space Pirate Trainer 

Absolutny hit VR. Akcja tego tytułu rozgrywa się w dalekiej przyszłości, a zgodnie z konwencją science fiction załogowe loty kosmiczne czy broń laserowa są tu na porządku dziennym. Zadaniem, jakie zostało przed nami postawione, jest obrona bazy przed uzbrojonymi po zęby droidami.

Superhot VR

Pozbądź się tego, co prawdziwe. Zaangażuj siebie, ciało i umysł. Zmierz się z sugestywnym, elegancko brutalnym światem SUPERHOT VR. Wrogowie wlewają się do pomieszczenia ze wszystkich stron, tuzin pocisków przemyka w powietrzu ... czekaj. Coś tu jest inaczej ... To czas który rusza się razem z Tobą.

Bullet train