AKTUALNOŚCI VR PLANET

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
1 miesiąc temu

Już od teraz zagracie u Nas w REVOMON VR z trybem Multiplayer - Adaptacje gry Pokemon stworzoną przez fana. 😏
Jak widać pokemony zagościły u nas nie tylko wirtualnie 😜

Zachęcamy do organizacji imprez urodzinowych dla dzieci w miejscu gdzie dzieciaki zderzają się z rozrywką wysokich lotów.
"VR PLANET" -zabawa w wirtualnej rzeczywistości, cybernetyczny klimat, niezapomniane urodziny...😎🛰🪐

Mieścimy się w Galerii Handlowej Turzyn,
Bohaterów Warszawy 42, 70-342 Szczecin
I piętro obok Reserved.
Kontakt:
📞 telefonicznie pod numerem: 695-835-485,
📧 e-mail: kontakt@vrplanet.com.pl lub
💬 poprzez messenger na naszym Fanpage
Zachęcamy Was do rezerwacji przez stronę: vrplanet.com.pl

Zespół VR Planet
... Pokaż więcejPokaż mniej

Już od teraz zagracie u Nas w REVOMON VR z trybem Multiplayer - Adaptacje gry Pokemon stworzoną przez fana. 😏
Jak widać pokemony zagościły u nas nie tylko wirtualnie 😜Zachęcamy do organizacji imprez urodzinowych dla dzieci w miejscu gdzie dzieciaki zderzają się z rozrywką wysokich lotów.
VR PLANET -zabawa w wirtualnej rzeczywistości, cybernetyczny klimat, niezapomniane urodziny...😎🛰🪐Mieścimy się w Galerii Handlowej Turzyn,
Bohaterów Warszawy 42, 70-342 Szczecin
I piętro obok Reserved.
Kontakt:
📞 telefonicznie pod numerem: 695-835-485,
📧 e-mail: kontakt@vrplanet.com.pl lub
💬 poprzez messenger na naszym Fanpage
Zachęcamy Was do rezerwacji przez stronę: https://vrplanet.com.plZespół VR PlanetImage attachment
2 miesięcy temu

Wkrocz do świata wirtualnej rzeczywistości z VR Planet!
VR Planet to salon wirtualnej rzeczywistości, który zaprowadzi Cię do świata niesamowitych wrażeń i niezapomnianych emocji. Trzymaj się mocno, ponieważ już za chwilę doświadczysz innego wymiaru rozrywki!

Nasze centrum VR to strefa stworzona nie tylko dla geeków, playerów i zapalonych gamemasterów, to także idealne miejsce na randkę, spotkanie ze znajomymi, meeting pracowniczy czy imprezę dla dzieci. Szukasz miejsca na wieczór panieński lub kawalerski, urodziny dla dziecka, event integracyjny? A może masz jeszcze inny pomysł na spędzenie czasu w naszym salonie VR? Zapraszamy do nas każdego, kto chciałby choć na chwilę oderwać się od przyziemnej codzienności i przenieść się do wirtualnego świata! Nasze centrum VR to miejsce idealne dla par na randkę, dla przyjaciół na spotkanie po szkole czy pracy, dla rodzin na świętowanie urodzin, imienin i innych uroczystości czy dla pracowników na imprezy integracyjne i eventy firmowe.

W naszym salonie VR poznasz wirtualną rzeczywistość, dzięki której doświadczysz niezapomnianych emocji. Technologia VR umożliwia realistyczne, trójwymiarowe odwzorowanie wszelkiego rodzaju postaci, przedmiotów, budynków, elementów natury, a także różnych sytuacji, w których gracz może brać udział. Gry VR łączą realne odczucia gracza z fikcyjnymi obrazami, które dzięki ludzkim zmysłom połączonym z najnowocześniejszą technologią VR przenoszą uczestnika zabawy do innego, niesamowitego, wirtualnego świata. Nasz lokal jest miejscem przyjaznym dla każdego i możliwe, że najbardziej przepełnionym atrakcjami dla dzieci w Szczecinie. ;)
... Pokaż więcejPokaż mniej

Wkrocz do świata wirtualnej rzeczywistości z VR Planet!
VR Planet to salon wirtualnej rzeczywistości, który zaprowadzi Cię do świata niesamowitych wrażeń i niezapomnianych emocji. Trzymaj się mocno, ponieważ już za chwilę doświadczysz innego wymiaru rozrywki!Nasze centrum VR to strefa stworzona nie tylko dla geeków, playerów i zapalonych gamemasterów, to także idealne miejsce na randkę, spotkanie ze znajomymi, meeting pracowniczy czy imprezę dla dzieci. Szukasz miejsca na wieczór panieński lub kawalerski, urodziny dla dziecka, event integracyjny? A może masz jeszcze inny pomysł na spędzenie czasu w naszym salonie VR? Zapraszamy do nas każdego, kto chciałby choć na chwilę oderwać się od przyziemnej codzienności i przenieść się do wirtualnego świata! Nasze centrum VR to miejsce idealne dla par na randkę, dla przyjaciół na spotkanie po szkole czy pracy, dla rodzin na świętowanie urodzin, imienin i innych uroczystości czy dla pracowników na imprezy integracyjne i eventy firmowe.W naszym salonie VR poznasz wirtualną rzeczywistość, dzięki której doświadczysz niezapomnianych emocji. Technologia VR umożliwia realistyczne, trójwymiarowe odwzorowanie wszelkiego rodzaju postaci, przedmiotów, budynków, elementów natury, a także różnych sytuacji, w których gracz może brać udział. Gry VR łączą realne odczucia gracza z fikcyjnymi obrazami, które dzięki ludzkim zmysłom połączonym z najnowocześniejszą technologią VR przenoszą uczestnika zabawy do innego, niesamowitego, wirtualnego świata. Nasz lokal jest miejscem przyjaznym dla każdego i możliwe, że najbardziej przepełnionym atrakcjami dla dzieci w Szczecinie. ;)
2 miesięcy temu

... Pokaż więcejPokaż mniej

EDIT: OSTATNI WOLNY TERMIN NA DZISIAJ DLA DWOJGA NA 1H: 18:00 😍 KTO PIERWSZY TEN LEPSZYEDIT: 😘😘Szukacie pomysłu na oryginalne walentynki? 😍😍
‼To już dziś ‼ Nie masz pomysłu gdzie zabrać drugą połówkę?
Szukacie niezapomnianych wrażeń i niesamowitych emocji?

EDIT: OSTATNIE DWA WOLNE TERMINY NA DZISIAJ DLA DWOJGA NA 1H: 17:00, 18:00 😍 KTO PIERWSZY TEN LEPSZY

Mamy miłą niespodziankę dla WSZYSTKICH PAR! 👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨

🌍🌎🌏Nieziemska randka w wirtualnej rzeczywistości 😲😲😲
Czekają Was ekscytujące symulacje VR WE DWOJE, niesamowite emocje i niezapomniane wrażenia ♥️♥️♥️
Promocja walentynkowa w VR Planet = 1h tylko 99 PLN za parę 😈

🎁🎁🎁Weźcie udział w przygodzie, którą na pewno będziecie długo wspominać👌👌👌

#zakochani #dlapar #walentynki #miłość #randka #szczecin #szczecinianie #szczecinianki #rozrywka #14luty #świętozakochanych #oniona #vrplanet #vr #atrakcjaszczecin #randkaszczecin #love

Mieścimy się w Galerii Handlowej Turzyn,
Bohaterów Warszawy 42, 70-342 Szczecin
I piętro obok Reserved.
Zachęcamy Was do rezerwacji przez stronę: www.vrplanet.com.pl

Zapraszamy 🙂
Rezerwacje:
tel. 695 835 485
kontakt@vrplanet.com.pl
... Pokaż więcejPokaż mniej

EDIT: OSTATNI WOLNY TERMIN NA DZISIAJ DLA DWOJGA NA 1H:  18:00 😍 KTO PIERWSZY TEN LEPSZY
Załaduj więcej