Warning: A non-numeric value encountered in /home/krakow/domains/vrplanet.com.pl/private_html/wp-content/themes/kinetika/functions.php on line 919
logo

EDUKACYJNE I DLA DZIECI

EDUKACYJNE I DLA DZIECI

Fruit Ninja VR

Przecinaj owoce, omijaj bomby! To wszystko, co musisz wiedzieć, by rozpocząć przygodę z uzależniającą grą Fruit Ninja teraz na ukluarach VR! Sprawdź, jak długo wytrzymasz w trybie Klasycznym, osiągnij super wynik w trybie Arcade lub po prostu poćwicz swoje umiejętności cięcia owoców w trybie Zen.

Thrills & Chills Rollercoaster

Zapomnij o innych kolejkach górskich i przeżyj prawdziwe dreszcze dzięki technologii VR. Ciągle aktualizowany o nowe tory i środowiska, to przejażdżka dla każdego fana roller coaster'a!

Discovery VR

Odkrywanie nowych miejsc, postaci i pomysłów. Dzięki filmom VR Discovery oferuje nową możliwość opowiedzenia tych niesamowitych historii zanurzających się w doświadczeniach, jak nigdy dotąd. Cieszymy się z tego, co nam pokażemy w wirtualnej rzeczywistości.

Google Earth VR

Google Earth VR pozwala odkrywać świat z zupełnie nowych perspektyw w wirtualnej rzeczywistości. Spaceruj ulicami Tokio, szybuj nad Wielkim Kanionem lub spaceruj po Wieży Eiffla.

Tilt Brush

Tilt Brush pozwala na malowanie w przestrzeni 3D za pomocą wirtualnej rzeczywistości. Uwolnij swoją kreatywność dzięki trójwymiarowym pociągnięciom pędzla, gwiazdom, światłu, a nawet ogniu. Twój pokój to twoje płótno. Twoja paleta to Twoja wyobraźnia. Możliwości są nieskończone.

Audioshield

Blokuj BITY! Audioshield przenosi nas w sam środek muzyki gdzie poruszamy sie w rytm muzyki. W rękach mamy dwie tarcze którymi odbijamy lecące do nas kule bitów! Wybieramy ulubioną przez nas muzykę z popularnego serwisu muzycznego.