Warning: A non-numeric value encountered in /home/krakow/domains/vrplanet.com.pl/private_html/wp-content/themes/kinetika/functions.php on line 919
logo

HORROR

HORROR

Arizona Sunshine

Osadzona w postapokaliptycznej rzeczywistości strzelanina FPP, w której przemierzamy spalone słońcem tereny Arizony, stawiając czoła zastępom zombie. Tytuł został zaprojektowany do współpracy z goglami rzeczywistości wirtualnej, których posiadanie jest niezbędne do uruchomienia gry.

The Brookhaven Experiment 

Historia opowiedziana w The Brookhaven Experiment koncentruje się na ponurym, tajemniczym eksperymencie, który zaowocował powstaniem portalu, przez jaki zaczęły przedostawać się zastępy monstrów. Gracz stara się przetrwać rozgrywającą się na jego oczach apokalipsę, a także zatrzymać napływ kolejnych istot z równoległej rzeczywistości. Gracze muszą mieć pod kontrolą nie tylko zapasy amunicji, lecz także baterii do latarki. Ponadto wszystkie narzędzia wykorzystywane na placu boju można udoskonalać, zwiększając tym samym ich siłę rażenia. Eliminując kolejne fale oponentów zyskujemy specjalne nagrody, dzięki którym możemy zwiększyć liczbę punktów życia bohatera czy też amunicji przechowywanej w ekwipunku.

Dreadhalls

Jesteś uwięziony w ogromnym lochu. Odkryj go, przeżyj i znajdź sposób na ucieczkę. Twoja jedyna broń to Twoja odwaga i słabe światło. Strach jest intensywny i przerażający, nie dla osób o słabym sercu. Zostałeś ostrzeżony!

Paranormal Activity: The Lost Soul 

W Paranormal Activity: The Lost Soul trafiamy do z pozoru zwykłego domu, w którym jednak dzieją się niezwykłe rzeczy. Mieszkanie jest bowiem nawiedzone przez duchy, a my jesteśmy w nim uwięzieni. By przetrwać w tym przerażającym miejscu, musimy odkryć jego tajemnicę, dowiedzieć się, co na nas poluje oraz oczywiście poradzić sobie z szeregiem innych problemów. Opisywana produkcja powstała w oparciu o serię kinowych horrorów Paranormal Activity.