Warning: A non-numeric value encountered in /home/krakow/domains/vrplanet.com.pl/private_html/wp-content/themes/kinetika/functions.php on line 919
logo

MULTIPLAYER (gra wspólna)

MULTIPLAYER

Arizona Sunshine

Osadzona w postapokaliptycznej rzeczywistości strzelanina FPP, w której przemierzamy spalone słońcem tereny Arizony, stawiając czoła zastępom zombie. Jeżeli coś wam mówi ,,The Walking Dead'' to w tej grze możemy się poczuć jak postać z tego serialu. Szukamy, broni, amunicji, pożywienia, broniąc się i polując międzyczasie na Zombie. Mimo swojego przygodowego stylu, potrafi zjeżyć włosy na cąłym ciele.

Możliwość gry w kooperacji

Gra dla 2 graczy w trybie przygodowym

Tryb horda dla więcej niż 2 graczy.

Nasza ocena 5/5

BattleSky VR

BattleSky VR to strzelanka zręcznościowa dla wielu graczy VR, której podstawą jest rozgrywka w stylu Overwatch na platformie VR. Każdy gracz wybiera bohatera o różnych rozmiarach, mocach i stylu rozgrywki, aby zaangażować się w szybką walkę powietrzną przeciwko innym graczom.

Do wyboru : Smok, Jet-9 i Lady-V

Możliwość gry przeciwko sobie.

Gra  do 3 graczy.

Nasza ocena 4/5

Elven Assassin

Złap łuk i zabij hordy orków w epickiej grze obronnej miasta. Los miasta zależy tylko od Ciebie! Orki, Trolle, Smoki nadciągają. Tylko drużyna najlepszych łuczników może ich zatrzymać.

Możliwość gry w kooperacji jak i przeciwko sobie.

Gra do 3 graczy.

Nasza ocena 5/5

Pavlov VR

Pavlov to strzelanka wieloosobowa VR podobna do Counter Strike. Dołącz do brygady terrorystów lub antyterrorystów i pozbądź się przeciwników. W grze dostępne wiele różnych broni. Nauka ich przeładunku to dodatkowy atut tej gry. Broń przeładowywujemy identycznie jak prawdziwą.

Możliwość gry w kooperacji jak i przeciwko sobie.

Gra do 3 graczy.

Nasza ocena 4/5

PAY DAY 2 VR

Przenieś się do Waszyngtonu,  załóż maskę  i obrabuj bank !!!  Kooperacynja strzelanka pierwszoosobowa umożliwia przyjmowanie misji za pomocą specjalnego systemu o nazwie CRIMENET, zawierającego wiele zróżnicowanych zadań, polegających między innymi na porwaniu wskazanej osoby czy też obrabowaniu banku.

Możliwość gry w kooperacji lokalnej i sieciowej

Gra do 3 graczy .

Nasza ocena 4.5/5

Serious Sam VR: The Last Hope

Akcja gry Serious Sam VR przenosi nas w czasie do początków wielkiej wojny z siłami złowrogiego Mentala, będącego głównym antagonistą we wszystkich dotychczasowych częściach cyklu. Celem złoczyńcy jest złamanie oporu kolejnych nacji poprzez stopniowe niszczenie starożytnych świątyń i innych ważnych miejsc kultu. Na czele ruchu oporu staje nieustraszony generał sił EDF (Earth Defense Forces) Sam „Serious” Stone, który, podróżując na pokładzie gwiezdnego krążownika BC Saratoga, stawia czoła najeźdźcom i staje się tytułową ostatnią nadzieją dla uciskanych obywateli galaktyki.

Gra dla 2 graczy w trybie kooperacji

Gra jest naprawdę brutalna !!!

Od lat 18-stu !!!

Nasza ocena 5/5

To The Top

Gra platformowa VR, która pozwala swobodnie poruszać się w środowisku dzięki nadludzkim umiejętnościom. Pokonaj ponad 35 poziomów z nowymi przeszkodami i wyzwaniami. Rywalizuj o najszybsze czasy i odkrywaj środowisko gry. Poczuj swobodę ruchów. W grze za zadanie mamy wspiąć się na sam szczyt w jak najkrótszym czasie.

Możliwość gry przeciwko sobie.

Gra  do 3 graczy.

Nasza ocena 5/5