Warning: A non-numeric value encountered in /home/krakow/domains/vrplanet.com.pl/private_html/wp-content/themes/kinetika/functions.php on line 919
logo

NAJCZĘSTSZE PYTANIA

NAJCZĘSTSZE PYTANIA

Rozwiewamy wszelkie wątpliwości

NO TO ZACZYNAMY...

Zanim uda nam się zarazić entuzjazmem do naszej rozrywki, często spotykamy się z różnymi pytaniami: Co to jest Virtual Reality? Dla kogo jest Virtual Reality? Jak wygląda zabawa w naszym salonie? Za co płacimy? Co na Was czeka? Odpowiemy na kilka podstawowych pytań, aby osoby, które nigdy nie miały okazji przetestować technologii Wirtualnej Rzeczywistości, nie ominęła ta niepowtarzalna rozrywka, która od roku jest na wyciągnięcie ręki w naszym kochanym mieście Szczecinie.

CZYM JEST VIRTUAL REALITY?

Jest to technologia, która dosłownie przeniesie Cię do INNEGO ŚWIATA, w którym czeka Cię PORYWAJĄCA PRZYGODA. W VR Planet korzystamy z najlepszych okularów dostępnych na rynku, które podpięte są do naszych naszych SUPER KOMPUTERÓW, aby wydusić z jakości obrazu i płynności ruchu maksimum wydajności. Dzięki temu rzeczywistość wirtualna staje się mniej wirtualna :)

JAK WYGLĄDA ZABAWA W VR PLANET?

Nic prostszego - kupujemy bilet wstępu do STREFY VR (najlepiej zarezerwować taką wizytę wcześniej!) i korzystamy ze wszystkich dostępnych tam ATRAKCJI . Są stanowiska siedzące, stanowiska stojące, gdzie ruszamy się na odpowiedniej przestrzeni (2,5m x 2,5m), dzięki czemu możemy robić uniki, uderzać, kucać, tańczyć, a to wszystko przeniesione zostaje do świata wirtualnego bez opóźnienia. Kiedy w Twoim kierunku leci topór rozwścieczonego orka, nie unikniesz go inaczej, jak kucając lub chowając się za obiektem, który Cię ochroni. Cała ta przestrzeń jest tylko dla Ciebie. 

DLA KOGO JEST WIRTUALNA RZECZYWISTOŚĆ?

Śmiało można stwierdzić, że – DLA KAŻDEGO! Wstęp od 7 roku życia, ponieważ okulary są na tyle duże, że nie da rady zapiąć ich na małych główkach. Nasi klienci różnią się wiekowo. Bardzo dużo RODZICÓW ZABIERA DO NAS SWOJE DZIECI aby wspólnie spędzić czas przeżywając coś nowego i  bawiąc się jak nigdy dotąd. ODWIEDZA NAS MŁODZIEŻ która wprost uwielbia tą nową formę AKTYWNEJ ROZRYWKI.  DOROŚLI I EMERYCI to zdecydowanie NAJLICZNIEJSZA, odwiedzająca nas grupa klientów. W VR Planet TRZY POKOLENIA bawiące się razem to STANDARD. Co roku odwiedza nas WIELE SZKÓŁ w ramach WYCIECZEK KLASOWYCH CZY PÓŁKOLONII.  Kilka razy w miesiącu gościmy u siebie, przeróżne FIRMY organizujące u nas IMPREZY INTEGRACYJNE.

CZY TO PRAWDA, ŻE KRĘCI SIĘ W GŁOWIE?

Choroba lokomocyjna podczas rozrywki może dopaść jedynie osoby które mają PROBLEMY Z BŁĘDNIKIEM. Może, ale nie musi! W VR Planet używamy jednych z najlepszych KART GRAFICZNYCH dostępnych na rynku. Dzięki temu RUCH który wykonujemy w świecie rzeczywistym zostaje przeniesiony do świata wirtualnego bez żadnego opóźnienia. Zabieg ten niweluje CHOROBĘ LOKOMOCYJNĄ nawet u osób które mają problem z błednikiem - jednak nie u wszystkich. Początki tej technologi były napiętnowane skargami jej użytkowników co do kręcenia się w głowie, jednakże POSTĘP TECHNOLOGICZNY pozwolił niemal całkowicie wyeliminować ten problem. Średnio CO PIĘĆDZIESIĄTA osóba skarży się na lekkie kręcenie się w głowie, ale są to ZAWSZE osoby które mają na codzień problemy z błędnikiem. Rok temu ŚWIATOWA ORGANIZACJA ZDROWIA wydała komunikat, że nie ma lepszego sposobu ( prócz tabletek przeciwbólowych) na UPORCZYWE BÓLE GŁOWY I MIGRENY niż założenie OKULARÓW VR na minimum 15 MINUT.

CZY ROZRYWKA NADAJE SIĘ DLA PAŃ I OSÓB NIE GRAJĄCYCH W GRY?

Rozrywka jest na tyle INTUICYJNA, że osoby które NIGDY nie grały w GRY, bezproblemowo się odnajdują i bawią w najlepsze. Poruszanie się w świecie VR opiera się głównie na RUCHACH NASZEGO CIAŁA. Nasz najstarszy klient 70-cio letni dziadek, odwiedził nas z wnuczętami w ,,Dzień Dziadka", po  pięciu minutach zapomniał o swoich obawach co do tego czy sobie poradzi. Drogie Panie, STATYSTYKI mówią same za siebie. W poprzednim roku zorganizowaliśmy DWA RAZY WIĘCEJ wieczorów PANIEŃSKICH niż KAWALERSKICH. Być może jest tak za sprawą PRZYSTOJNEJ I KULTURALNEJ obsługi, jednak Panie które bawiły się z nami twierdzą, że VR  ZDECYDOWANIE WYMIATA i jest IDEALNY podczas tego typu imprez.