Warning: A non-numeric value encountered in /home/krakow/domains/vrplanet.com.pl/private_html/wp-content/themes/kinetika/functions.php on line 919
logo

PRZYGODOWE

PRZYGODOWE

Arizona Sunshine

Osadzona w postapokaliptycznej rzeczywistości strzelanina FPP, w której przemierzamy spalone słońcem tereny Arizony, stawiając czoła zastępom zombie. Tytuł został zaprojektowany do współpracy z goglami rzeczywistości wirtualnej, których posiadanie jest niezbędne do uruchomienia gry.

Serious Sam VR: The Last Hope

Akcja gry Serious Sam VR przenosi nas w czasie do początków wielkiej wojny z siłami złowrogiego Mentala, będącego głównym antagonistą we wszystkich dotychczasowych częściach cyklu. Celem złoczyńcy jest złamanie oporu kolejnych nacji poprzez stopniowe niszczenie starożytnych świątyń i innych ważnych miejsc kultu. Na czele ruchu oporu staje nieustraszony generał sił EDF (Earth Defense Forces) Sam „Serious” Stone, który, podróżując na pokładzie gwiezdnego krążownika BC Saratoga, stawia czoła najeźdźcom i staje się tytułową ostatnią nadzieją dla uciskanych obywateli galaktyki.

BBC HOME

Gra stworzona przez BBC i NASA! Każdy z nas marzył o tym by choć raz zobaczyć kosmos z bliska. Teraz to możliwe! Przenieś się do stacji kosmicznej i wciel się w astronauty, napraw skrzydło statku oglądając Ziemie z kosmosu. "To doświadczenie jeszcze bardziej przybliża nam możliwość zobaczenia kosmosu w bardzo autentyczny i przystępny sposób. Mam nadzieję, że posiadanie szansy na udział w tak realistycznym doświadczeniu podczas spacerów pomoże zainspirować kolejne pokolenie astronautów" - Tim Peake (brytyjski astronauta).

Everest VR

Przekonaj się, jak wspiąć się na Mount Everest przez sekwencję wciągających miejsc pierwszej osoby, gdy starasz się dotrzeć na szczyt świata. Niezrównana wizualna wierność połączona z agencją gracza w podróży VR, która jest prawdziwa i emocjonalnie oszałamiająca.