Warning: A non-numeric value encountered in /home/krakow/domains/vrplanet.com.pl/private_html/wp-content/themes/kinetika/functions.php on line 919
logo

STRZELANKI

STRZELANKI

Arizona Sunshine

Osadzona w postapokaliptycznej rzeczywistości strzelanina FPP, w której przemierzamy spalone słońcem tereny Arizony, stawiając czoła zastępom zombie. Tytuł został zaprojektowany do współpracy z goglami rzeczywistości wirtualnej, których posiadanie jest niezbędne do uruchomienia gry.

Robo Recall

Absolutny hit na Oculusa! Akcja gry toczy się w niedalekiej przyszłości, gdy do powszechnego użytku weszły roboty obsługiwane przez samodzielne moduły sztucznej inteligencji. W pewnym momencie roboty zaczynają się zachowywać agresywnie w stosunku do ludzi. Wtedy producenci maszyn wysyłają specjalistę od eliminowania robotów – CIEBIE. Pozycja obowiązkowa dla każdego fana strzelanek! Niepowtarzalne emocje!

Space Pirate Trainer 

Absolutny hit VR. Akcja tego tytułu rozgrywa się w dalekiej przyszłości, a zgodnie z konwencją science fiction załogowe loty kosmiczne czy broń laserowa są tu na porządku dziennym. Zadaniem, jakie zostało przed nami postawione, jest obrona bazy przed uzbrojonymi po zęby droidami.

Superhot VR

Pozbądź się tego, co prawdziwe. Zaangażuj siebie, ciało i umysł. Zmierz się z sugestywnym, elegancko brutalnym światem SUPERHOT VR. Wrogowie wlewają się do pomieszczenia ze wszystkich stron, tuzin pocisków przemyka w powietrzu ... czekaj. Coś tu jest inaczej ... To czas który rusza się razem z Tobą.

Serious Sam VR: The Last Hope

Akcja gry Serious Sam VR przenosi nas w czasie do początków wielkiej wojny z siłami złowrogiego Mentala, będącego głównym antagonistą we wszystkich dotychczasowych częściach cyklu. Celem złoczyńcy jest złamanie oporu kolejnych nacji poprzez stopniowe niszczenie starożytnych świątyń i innych ważnych miejsc kultu. Na czele ruchu oporu staje nieustraszony generał sił EDF (Earth Defense Forces) Sam „Serious” Stone, który, podróżując na pokładzie gwiezdnego krążownika BC Saratoga, stawia czoła najeźdźcom i staje się tytułową ostatnią nadzieją dla uciskanych obywateli galaktyki.

Bullet train

Pavlov VR

Pavlov to strzelanka wieloosobowa VR podobna do Counter Strike. Dołącz do brygady terrorystów lub antyterrorystów i pozbądź się przeciwników. W grze dostępne wiele różnych broni. Nauka ich przeładunku to dodatkowy atut tej gry. Broń przeładowywujemy identycznie jak prawdziwą.

Możliwość gry w kooperacji jak i przeciwko sobie.

Gra do 3 graczy.

Nasza ocena 4/5