Warning: A non-numeric value encountered in /home/krakow/domains/vrplanet.com.pl/private_html/wp-content/themes/kinetika/functions.php on line 919
logo

SYMULATORY

SYMULATORY

BBC HOME

Gra stworzona przez BBC i NASA! Każdy z nas marzył o tym by choć raz zobaczyć kosmos z bliska. Teraz to możliwe! Przenieś się do stacji kosmicznej i wciel się w astronauty, napraw skrzydło statku oglądając Ziemie z kosmosu. "To doświadczenie jeszcze bardziej przybliża nam możliwość zobaczenia kosmosu w bardzo autentyczny i przystępny sposób. Mam nadzieję, że posiadanie szansy na udział w tak realistycznym doświadczeniu podczas spacerów pomoże zainspirować kolejne pokolenie astronautów" - Tim Peake (brytyjski astronauta).

Thrills & Chills Rollercoaster

Zapomnij o innych kolejkach górskich i przeżyj prawdziwe dreszcze dzięki technologii VR. Ciągle aktualizowany o nowe tory i środowiska, to przejażdżka dla każdego fana roller coaster'a!

First Person Tennis 

Najbardziej autentyczny symulator tenisa na VR! Pokaż swoje techniczne i taktyczne umiejętności i graj jak Roger Federer na kortach wielkiego szlema.