Warning: A non-numeric value encountered in /home/krakow/domains/vrplanet.com.pl/private_html/wp-content/themes/kinetika/functions.php on line 919
logo

ZRĘCZNOŚCIOWE

ZRĘCZNOŚCIOWE

Elven Assassin

Złap łuk i zabij hordy orków w epickiej grze obronnej miasta. Los miasta zależy tylko od Ciebie!

Audioshield

Blokuj BITY! Audioshield przenosi nas w sam środek muzyki gdzie poruszamy sie w rytm muzyki. W rękach mamy dwie tarcze którymi odbijamy lecące do nas kule bitów! Wybieramy ulubioną przez nas muzykę z popularnego serwisu muzycznego.

The Homestead Invasion

Miej nadzieję, że noc zakończy się wraz z tym strasznym wrogiem który ciągle powracająca. Obroń swój dom przed atakiem monstrualnych najeźdźców, wykorzystując wszystko, co możliwe, aby ich powstrzymać.

Space Pirate Trainer 

Absolutny hit VR. Akcja tego tytułu rozgrywa się w dalekiej przyszłości, a zgodnie z konwencją science fiction załogowe loty kosmiczne czy broń laserowa są tu na porządku dziennym. Zadaniem, jakie zostało przed nami postawione, jest obrona bazy przed uzbrojonymi po zęby droidami.

Superhot VR

Pozbądź się tego, co prawdziwe. Zaangażuj siebie, ciało i umysł. Zmierz się z sugestywnym, elegancko brutalnym światem SUPERHOT VR. Wrogowie wlewają się do pomieszczenia ze wszystkich stron, tuzin pocisków przemyka w powietrzu ... czekaj. Coś tu jest inaczej ... To czas który rusza się razem z Tobą.

Pavlov VR

Pavlov to strzelanka wieloosobowa VR podobna do Counter Strike. Dołącz do brygady terrorystów lub antyterrorystów i pozbądź się przeciwników. W grze dostępne wiele różnych broni. Nauka ich przeładunku to dodatkowy atut tej gry. Broń przeładowywujemy identycznie jak prawdziwą.

Możliwość gry w kooperacji jak i przeciwko sobie.

Gra do 3 graczy.

Nasza ocena 4/5