Warning: A non-numeric value encountered in /home/krakow/domains/vrplanet.com.pl/private_html/wp-content/themes/kinetika/functions.php on line 919
logo

DLA SZKÓŁ

OFERTA DLA SZKÓŁ I GRUP PÓŁKOLONIJNYCH

Zapraszamy na VR-ową wycieczkę klasową !!

ZORGANIZUJ WYCIECZKĘ KLASOWĄ DO SALONU VR W SZCZECINIE!

Chcesz wybrać się z klasą na niezapomnianą wycieczkę? Szukasz fajnego pomysłu na połączenie rozrywki i edukacji w ramach wycieczki klasowej? Organizujesz półkolonię i szukasz atrakcji? Dobrze trafiłeś !!!

VR Planet  to idealne miejsce na zorganizowanie emocjonującej wycieczki dla dzieci i młodzieży

Technologia na dobre weszła w życie społeczeństwa. Do nauki korzystamy z komputerów, tabletów, telefonów. Dlaczego by nie korzystać z gogli do wirtualnej rzeczywistości? 

 • Oferujemy uczniom szkół podstawowych i licealnych zapoznanie się z tą nową rozrywką która bazuje na technologi wirtualnej rzeczywistości.
 • Gwarantujemy masę różnorodnych atrakcji które zapewni nasza biblioteka licząca około 90 atrakcji na okularach VR.
 • Dodatkowo pragniemy pokazać, że poprzez zabawę można również się uczyć. Za pomocą gogli do wirtualnej rzeczywistości uczeń może obejrzeć z każdej strony ludzkie DNA, budowę człowieka, roślin, komórek.
 • Oprócz tego może zwiedzić każdy zakątek Ziemi czy Kosmosu! Nasze okulary wycisną z nich również siódme poty, symulacje ruchowe pozwalają spalić nawet do 700 kcal/h.
 • Dla fanów historii, znajdą się również historyczne filmy 360' - zapewniające wrażenie jakbyśmy uczestniczyli w oglądanym wydarzeniu.
 • W trakcie wycieczki wszystkie 4 stanowiska są do waszej dyspozycji z repertuarem gier i aplikacji sięgającej blisko 90 pozycji! Klimatyczne oświetlenie i kapitalne nagłośnienie zapewnią Wam maksymalne zadowolenie. 

CENNIK DLA SZKÓŁ I PÓŁKOLONII

cena za 1 osobę, nauczyciel gratis

PON - PT
22PLN
grupy do 15 osób
60 minut
PON - PT
18 PLN
grupy powyżej 15 osób
60 minut
PON - PT
32 PLN
grupy do 15 osób
2 godziny
PON - PT
28 PLN
grupy powyżej 15 osób
2 godziny

Nasz salon ma najlepszą technologie wirtualnej rzeczywistości jaka jest na świecie: super komputery i najlepsze okulary VR. To wszystko po to, aby uczniowie podczas zabawy mogli cieszyć się niepowtarzalną rozrywką. Miejsce to pozwoli Ci na przeżycie wielu przygód w jednym miejscu. Tak, to możliwe! To u nas, możemy spowodować, że będą bolały was brzuchy ze śmiechu, lub włosy zjeżą się ze strachu. Spowodujemy w Was zachwyt ale i niepokój. W naszym salonie razem z klasą wejdziecie do wirtualnego świata i będziecie mogli rywalizować ze sobą ale i współpracować. W towarzystwie sympatycznej obsługi, zanurzycie się w inny świat, a przygodę jaką będziecie chcieli przeżyć - wybierze każdy z uczniów!

KAŻDA WYCIECZKA ZAWIERA:

 

 • Instruktaż, przygotowanie graczy oraz opiekę instruktora,
 • Obsługę
 • Rezerwację miejsc siedzących
 • Pamiątkowe zdjęcie (wersja cyfrowa),
 • Na życzenie tematyczny dobór atrakcji na VR (zrealizujemy każde życzenie)
 • Niesamowite, różnorodne emocje, które poczuje każdy uczestnik

 

DODATKOWO:

 

 • Możliwość zamówienia pizzy i zakup napojów w lokalu.
 • Organizacja konkursów i turniejów podczas wycieczki

ZORGANIZUJ EVENT BĄDŹ WITRUALNĄ LEKCJĘ W SZKOLE !!!

Szukasz pomysłu na panel rozrywkowy podczas uroczystości szkolnej, targów szkół bądź dni otwartych?

 • Okulary VR to na chwilę obecną, niewątpliwie najgorętsza z oferowanych w Szczecinie rozrywek.
 • Nasz doświadczony zespół zorganizuje wydarzenie we wskazanym przez Ciebie miejscu i pomoże zadbać o dobre samopoczucie i entuzjazm wszystkich uczestników eventu.
 • Dojedziemy na miejsce, rozstawimy ustaloną liczbę stanowisk i zadbamy o to, żeby wszystko działało jak należy.
 • Sprawimy, że Twoja szkoła będzie postrzegana jako idąca z duchem czasu i która ma innowacyjne pomysły na siebie i swoich uczniów.

Być może wygodniej będzie przenieść nasz salon do Twojej szkoły? Jeżeli planujecie wycieczkę do nas z  większą ilością klas, ułatwimy wam to. Chętnie odwiedzimy Waszą szkołę wraz z naszym sprzętem. Rozłożymy się we wskazanym miejscu i zapewnimy atrakcję waszym uczniom według wcześniej uzgodnionego harmonogramu. 

 

 

KONTAKT Z NAMI

W celu zarezerwowania lub ustalenia szczegółów wycieczki klasowej bądź eventu w szkole zadzwoń (Rezerwacje – 695 - 835 -485, Biuro – 884 - 387 - 884) lub napisz do nas (rezerwacje@vrplanet.com.pl).

Ponad 80 klas które odwiedziło nas w roku 2018 deklaruje, że nigdy nie byli na fajniejszej wycieczce. Taka ilość nie mogła się mylić! 

ZOBACZ JAK BAWIŁY SIĘ INNE KLASY:

FILMIK Z VR PLANET: