Warning: A non-numeric value encountered in /home/krakow/domains/vrplanet.com.pl/private_html/wp-content/themes/kinetika/functions.php on line 919
logo

O NAS I ROZRYWCE

O NAS I ROZRYWCE

Miło nam Cię poznać

KIM JESTEŚMY?

Salon VR Planet rozpoczął działalność w styczniu 2018 r. Dzięki bezpośredniemu kontaktowi z naszymi klientami szybko zyskaliśmy bardzo pochlebną renomę i zdobyliśmy bezcenne doświadczenie które pomaga nam sprawnie i bezstresowo wprowadzić Was w wirtualny świat.

VR Planet to zespół pasjonatów nowoczesnej rozrywki  i technologii. Nasi klienci są obsługiwani przez właścicieli lokalu, co gwarantuje jakość obsługi klienta na najwyższym poziomie. Mieścimy się przy ulicy Tkackiej 19-22 na 5-tym piętrze w ,,Starym Odzieżowcu". Razem z Labirynt Laser Tag i Escape Room Szczecin tworzymy największe pod względem ilośći atrakcji centrum rozrywki w Szczecinie

Lokal wyposażony jest w cztery stanowiska z profesjonalnymi okularami VR. Znajdziesz tu sprzęt marek: Oculus Rift CV1, HTC VIVE oraz  Playstation VR z fotelem i kierownicą G29 dobranymi specjalnie pod symulator wyścigów samochodowych. Nasza biblioteka atrakcji liczy aż 88 pozycji! Każdy znajdzie tu coś dla siebie.  Dodatkowo w salonie posiadamy specjalne, klimatyczne oświetlenie które nadaje temu miejscu niepowtarzalny klimat. 

Organizujemy urodziny, imprezy i integracje firmowe. VR Planet to obowiązkowy punkt na before podczas wieczorów panieńskich i kawalerskich. Dzięki naszemu nagłośnieniu zawsze bawimy się przy przyjemnej dla ucha muzyce.

Świadczymy również usługi poza naszym lokalem. Jeżeli szukasz zwalającej z nóg rozrywki na imprezę masową, wigilię pracowniczą, szkolenie czy event to chętnie się tam pojawimy. Gwarantujemy uśmiechy na twarzach u wszystkich uczestników wydarzenia.

Zimą salon jest ogrzewany, a latem nie pozwolimy się wam udusić - kilmatyzacja pracuje na okrągło :) W lokalu można zakupić zimne i ciepłe napoje. Nie miałeś okazji być w VR Planet?

Nie czekaj - nasze drzwi są zawsze otwarte.