Urodziny dla dzieci w Szczecinie w wirtualnym świecie to gwarancja świetnej zabawy i niezapomnianych przeżyć!

SALON VR PLANET SZCZECIN

URODZINY DLA DZIECI

Urodziny dla dzieci w Szczecinie w wirtualnym świecie to gwarancja świetnej zabawy i niezapomnianych przeżyć!

Salon wirtualnej rzeczywistości VR Planet to zdecydowanie najlepsze miejsce na urodziny dla dzieci w Szczecinie! Dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta! W naszym centrum VR każde dziecko będzie mogło choć na kilka chwil stać się kimkolwiek zechce! Twój syn chce być policjantem, pilotem samolotu lub kierowcą rajdowym? A może twoja córka marzy o zostaniu superbohaterką, naukowcem bądź projektantką? Dzięki naszym grom VR to żaden problem! Technologia VR dostępna w naszym salonie VR Planet pozwala uczestnikom zabawy urodzinowej przenieść się do innej rzeczywistości i spełnić marzenia. A to wszystko dzieje się pod okiem instruktora, który czuwa nie tylko nad bezpieczeństwem dzieci, ale również nad przygotowaniem ich do gry tak, by czerpały z niej jak najwięcej radości.

Wasze pociechy będą mogły korzystać nie tylko z gier VR z użyciem udostępnianych przez nas profesjonalnych gogli VR – HTC VIVE i OCULIS RIFT CV1, ale również ze stacji samochodowych z konsolami PS4 i PSVR wyposażonymi w Playseat, okulary PlayStation VR, pedały, kierownice Logitech G29 i shifter do zmiany biegów. Dzieci chcące trochę się pościgać mogą spróbować swoich sił w kultowej grze Gran Turismo Sport.

Myślicie, że to wszystko co przygotowaliśmy na niezapomnianą imprezę urodzinową dla dzieci? Ależ skąd! Dzieciaki mogą u nas również dosłownie latać w przestworzach, dzięki dwóm supernowoczesnym symulatorom ludzkiego lotu ICAROS VR. Te niepowtarzalne urządzenia sprawiają, że ich użytkownicy nie tylko świetnie się bawią latając futurystycznymi maszynami po całej galaktyce. Dodatkowym atutem tego wyjątkowego urządzenia jest łączenie rozrywki z aktywnością fizyczną. Choć użytkownik ICAROS VR nie musi biegać, skakać, ani wykonywać żadnych ćwiczeń, to jego mięśnie cały czas pracują. Taka aktywność jest wskazana u dzieci, które w okresie wzrostu są szczególnie narażone na skrzywienie kręgosłupa. Ponadto gra VR na naszym symulatorze lotu poprawia koordynację ruchową, zwiększa refleks i spostrzegawczość, a takie cechy z pewnością pomogą dziecku w nauce. Kolejnym pozytywnym aspektem naszej oferty jest to, że posiadamy dwa urządzenia ICAROS VR, dzięki czemu możemy zaproponować podczas imprezy urodzinowej dla dzieci zdrową i kreatywną rywalizację między sobą.

Czy chcecie zorganizować niezapomnianą imprezę urodzinową dla dzieci?

Zdaje się, że znamy odpowiedź na to pytanie, a co więcej, wiemy jak zorganizować urodziny dla dzieci w Szczecinie, by na długo pozostały w ich pamięci. W naszym salonie VR słowo „nuda” nie istnieje! Dzieci podczas imprezy urodzinowej mogą korzystać z wielu atrakcji i robić to, co najbardziej kochają, czyli bawić się na całego!

Wyjątkowa impreza urodzinowa dla dzieci z czterema stanowiskami z grami VR to nie wszystko co przygotowaliśmy dla waszych pociech. W VR Planet najmłodsi mogą również zagrać w bilard i cymbergaj oraz spróbować swoich sił na dwóch symulatorach wyścigowych. Wyjątkową atrakcją są dostępne w naszym salonie VR dwa symulatory ludzkiego lotu, dzięki którym wasi najmilsi poczują się jak piloci prawdziwego statku kosmicznego!

To jednak nie wszystko, co centrum VR ma do zaoferowania! Nasz lokal będzie udekorowany stosownie do tego wyjątkowego święta, jakim są urodziny dziecka, a także zapewnimy naszym małym gościom obsługę na najwyższym poziomie. Zwieńczeniem urodzinowej imprezy będzie pamiątkowe zdjęcie, które otrzymacie od nas gratis!

Jeśli wasza pociecha oraz jej przyjaciele, którzy będą uczestniczyć w imprezie urodzinowej organizowanej w naszym salonie VR mają konkretne zainteresowania i chcielibyście zapewnić dzieciom wyjątkową zabawę tematyczną, to zachęcamy do kontaktu i przedstawienia nam swoich życzeń. Jesteśmy w stanie dopasować naszą wirtualną rzeczywistość do preferencji dzieciaków w każdym wieku i o zróżnicowanych zainteresowaniach. Nasza bogato wyposażona biblioteka gier VR z pewnością zawiera pozycje, które przypadną do gustu wszystkim uczestnikom zabawy.

Urodziny dla dzieci w VR Planet z perspektywy dorosłych

Dzieciom nie potrzeba dużo do szczęścia, zwłaszcza jeśli mają do dyspozycji gry VR, cymbergaja i bilard. Natomiast wy, jako troskliwi rodzice, którzy są wyczuleni na bezpieczeństwo swoich pociech, martwicie się zapewne, jak wygląda impreza urodzinowa dla dzieci w VR Planet od strony technicznej i organizacyjnej. Przede wszystkim musicie wiedzieć, że w pobliżu zawsze będą wykwalifikowane i doświadczone w pracy z dziećmi osoby z obsługi lokalu. Nasz zespół cierpliwie i sumiennie wypełnia swoje obowiązki wobec naszych gości, również tych najmłodszych, dlatego nie musicie się obawiać, że wasza pociecha nie będzie miała się do kogo zwrócić o pomoc.

Technologia VR jest bardzo nowoczesna, dlatego nad jej prawidłowym użytkowaniem czuwa nasz instruktor. Uczestnicy przyjęcia mogą korzystać z 30 miejsc siedzących i stołów, które zobowiązujemy się nakryć (m.in. obrusy, talerzyki, kubeczki, sztućce, serwetki). Umożliwiamy przyniesienie własnego cateringu ciepłego i zimnego bądź zamówienie firmy cateringowej oraz zapewniamy obsługę stolików. Rodzice organizujący przyjęcie urodzinowe w naszym centrum technologii VR mogą również skorzystać z poczęstunku przygotowanego w naszym lokalu. W cenie 15 złotych od osoby zapewniamy trzy rodzaje przekąsek słonych i trzy rodzaje przekąsek słodkich oraz soki jabłkowe, pomarańczowe i wodę.

W przypadku przyjęcia urodzinowego dla dzieci poniżej 15 roku życia prosimy o obecność choć jednego rodzica-organizatora. Zapraszamy do nas również rodziców wszystkich dzieci uczestniczących w imprezie.

Co zawierają pakiety urodzinowe dla dzieci w VR Planet?

Przygotowaliśmy dla was dwa pakiety urodzinowe dla dzieci, które zawierają taką samą ilość niezapomnianych wrażeń z wirtualnej rzeczywistości, jednak różnią się czasem imprezy. Pierwszy pakiet „Mini” to dwie godziny gry na sprzęcie VR lub symulatorach wyścigowych, PS4 PSVR, w bilard i cymbergaj. Druga opcja na imprezę urodzinową dla dzieci nosi nazwę „Maxi” i obejmuje trzy godziny gier i zabaw na wyżej wymienionych sprzętach. Na urodziny w naszym centrum VR zapraszamy grupy dzieci liczące od 8 do 30 osób.  W każdym oferowanym przez nas pakiecie zawarta jest przerwa ok. 15-20 minut, na odpoczynek w lożach.

Cena pakietu „Mini” to 75 złotych za osobę, natomiast zorganizowanie urodzin w pakiecie „Maxi” to koszt wynoszący 100 złotych za osobę. Zadowolenie naszych klientów jest dla naszego salonu VR priorytetem, dlatego w cenie każdego pakietu urodzinowego dla dzieci znajduje się:

  • profesjonalna i bardzo pomocna obsługa,
  • instruktaż przed rozpoczęciem gry,
  • opieka instruktora w czasie gier (pomoc w razie problemów),
  • wygodne loże ze stolikami, przy których w jednym czasie może siedzieć około 30 osób,
  • pełne nakrycie stolików,
  • cały lokal do dyspozycji gości,
  • pamiątkowe zdjęcie w cenie pakietu,
  • możliwość dopasowania gier i atrakcji do preferencji gości (jak również ograniczeń stawianych przez rodziców, np. brak gier typu strzelanki).

A także ogromny wybór gier VR, światowej klasy urządzenia, znakomita atmosfera oraz gwarancja niezapomnianych emocji i świetnej zabawy w wirtualnym świecie!

Uwaga! Mamy rabat!
Wszystkie urodziny dla dzieci organizowane dla co najmniej 10 osób od poniedziałku do czwartku są tańsze o 10%!

Dodatkowo na każdej imprezie urodzinowej dla dzieci organizowanej w naszym salonie wirtualnej rzeczywistości możliwe jest przedłużenie imprezy o godzinę w cenie 20 złotych od osoby. Na wasze życzenie możemy również zorganizować dla dzieci konkursy i turnieje, a także wykonać profesjonalne zdjęcia i wideoreportaż. Cena pakietu zawierającego około 15 zdjęć i wideorepartaż z podkładem muzycznym to 500 zł. Jednostkowa cena każdej pamiątki to 200 zł za zdjęcia i 400 zł za filmik trwający około 3 minuty.

Możliwość korzystania z lotni ICAROS VR można dobrać do każdego z pakietów urodzinowych za opłatą 150 złotych na czas trwania przyjęcia.

Uwaga! Mamy rabat!
Wszystkie urodziny dla dzieci organizowane dla co najmniej 10 osób od poniedziałku do czwartku są tańsze o 10%!

Dodatkowo na każdej imprezie urodzinowej dla dzieci organizowanej w naszym salonie wirtualnej rzeczywistości możliwe jest przedłużenie imprezy o godzinę w cenie 25 złotych od osoby. Na wasze życzenie możemy również zorganizować dla dzieci konkursy i turnieje, a także wykonać profesjonalne zdjęcia i wideoreportaż. Cena pakietu zawierającego około 15 zdjęć i wideorepartaż z podkładem muzycznym to 500 zł. Jednostkowa cena każdej pamiątki to 200 zł za zdjęcia i 400 zł za filmik trwający około 3 minuty.

Możliwość korzystania z lotni ICAROS VR można dobrać do każdego z pakietów urodzinowych za opłatą 300 złotych na czas trwania przyjęcia.

Możemy spełnić marzenie waszego dziecka! Organizujemy najbardziej niezwykłe urodziny dla dzieci w Szczecinie!

Możemy spełnić marzenie waszego dziecka! Organizujemy najbardziej niezwykłe urodziny dla dzieci w Szczecinie!

Jesteśmy elastyczni i otwarci na wasze sugestie i wszelkiego rodzaju życzenia – przyjdźcie, napiszcie lub zadzwońcie do nas i przekonajcie się, że tylko w naszym salonie VR Planet zorganizujecie najlepsze urodziny dla dzieci w Szczecinie! Odwiedźcie również nasz profil na Facebooku (link) i zobaczcie, jak bawiły się u nas dzieciaki na imprezach urodzinowych.

KONTAKT

VR PLANET 

Salon Wirtualnej Rzeczywistości

Aleja Bohaterów Warszawy 42
Galeria Handlowa Turzyn 1 piętro
70-342 Szczecin

ZADZWOŃ DO NAS
GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek – Czwartek
13:00 – 21:00

Piątek – Sobota
9:00 – 21:00

Niedziela
10:00 – 17:00

(Niedziele tylko z wcześniejszą rezerwacją)

Uwaga!
Istnieje możliwość zabawy po godzinach zamknięcia lokalu – prosimy o telefon przed planowanym terminem rezerwacji.

REZERWACJA

Stanowisko do wyboru
Ilość rezerwowanych stacji samochodowych *
Ilość rezerwowanych stacji Icaros *
SALON VR PLANET SZCZECIN

OPINIE KLIENTÓW

VRPLANET to rozrywka nie tylko dla najmłodszych mieszkańców Szczecina. Z naszej oferty eventów korzystają firmy i dorośli, a dla każdego znajdziemy rozrywkę dobraną do oczekiwań. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub przez formularz kontaktowy, żeby dołączyć do grona zadowolonych partnerów w świecie VR!

Sandra Dąbrowska
Sandra Dąbrowska
29/06/2021
Super obsługa, świetnie się bawiłam
Jacek Mikrut
Jacek Mikrut
28/06/2021
Fajne miejsce, jest trochę sprzętu VR do pobawienia się.
Mikołaj Matuszczak
Mikołaj Matuszczak
30/09/2020
Świetna zabawa, pracownicy potrafią wprowadzić nawet kompletnych nowicjuszy. Polecam.
kuba yt
kuba yt
29/09/2020
Super miejsce mam bardzo fajne wspomnienia bardzo fajna usługa polecam wszystkim
Łukasz Kocoł
Łukasz Kocoł
24/09/2020
Super zabawa, profesjonalny instruktaż dla początkujących, śmiało polecam.
Maciek Kocoł
Maciek Kocoł
24/09/2020
Super miejsce, miła obsługa. Polecam
Nothing Here
Nothing Here
19/08/2020
Miejsce warte odwiedzenia. Mamy do wyboru wiele gier, w których możemy wspólnie zagrać ze znajomymi. Można również zagrać w wyścigi w wirtualnej rzeczywistości. Obsługa miła i pomocna.