Impreza integracyjna Szczecin w wirtualnym świecie
– tylko w salonie VR Planet!

SALON VR PLANET SZCZECIN

IMPREZA INTEGRACYJNA

Impreza integracyjna Szczecin w wirtualnym świecie – tylko w salonie VR Planet!

Zróbmy więc prywatkę, jakiej nie przeżył nikt! A konkretniej, zróbmy imprezę integracyjną, jakiej nie zapomni żaden uczestnik! Jak? To proste! Przyjdzie całą ekipą do naszego salonu VR i integrujcie się przy dostarczających ogromnych wrażeń grach VR!

W VR Planet organizujemy nie tylko imprezy integracyjne dla firm, ale również dla różnego rodzaju organizacji, szkół i uczelni. U nas integrować się może każdy z każdym i to przy pomocy niezwykle ciekawych gier VR, których w naszej bibliotece jest około 100!

Chcesz zorganizować team building w Szczecinie, ale niekoniecznie w naszym salonie VR? Nie ma sprawy! Nasz zespół zorganizuje imprezę integracyjną w Szczecinie lub okolicach, we wskazanym przez ciebie miejscu. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia liczby stanowisk do gier VR i przedstawienia nam swoich preferencji dotyczących charakteru przyjęcia, a my zajmiemy się resztą. Możesz wybrać tematykę gier VR, które pojawią się na twojej imprezie integracyjnej lub zdać się na nasz wybór. Zlecając nam obsługę technologiczną twojego spotkania jednoczącego ze sobą ludzi możesz być spokojny o efekt końcowy – wszyscy z pewnością będą się dobrze bawić!

Wirtualna rzeczywistość – co to takiego i jak wpłynie na waszą imprezę integracyjną w Szczecinie?

Wirtualna rzeczywistość, czyli Virtual Reality (VR) to technologia, dzięki której gracz może przenieść się do innego, trójwymiarowego świata, który jest bardzo realistyczny, a jednocześnie zupełnie nierzeczywisty. W goglach VR użytkownik widzi różne przedmioty, obiekty, a nawet całe zdarzenia, w których może brać czynny udział. Fenomen technologii VR polega na tym, że wszystko to, co gracz widzi, może również dotknąć, przez co czuje się, jakby wszystko w czym uczestniczy działo się naprawdę. Gry VR dostarczają mnóstwa emocji – mogą być zabawne, przerażające, skłaniające do refleksji, wymagające sprawności fizycznej, jak również intelektualnej.

Imprezy integracyjne dla firm i wszelkich innych podmiotów, dzięki technologii VR odbędą się na poziomie, którego żaden uczestnik nie będzie się spodziewał!

Organizacja imprez firmowych na poziome oderwanym od rzeczywistości!

Kolejny nudny bankiet przepełniony sztywną atmosferą i wymuszonymi uprzejmościami – nie tak wyobrażasz sobie imprezę dla swoich pracowników? Doskonale cię rozumiemy. Stań się szefem o jakim marzą twoi podwładni! Zaskocz ich nieszablonową, totalnie odjechaną i niezapomnianą imprezą firmową. Niech dzięki tobie na chwilę zapomną o pracy, niech przeniosą się do wirtualnej rzeczywistości! Możesz nam wierzyć na słowo – na pewno wszyscy docenią twój gest!

Organizacja imprez firmowych to nasz konik, więc jeśli szukasz idealnego miejsca, w którym twoim pracownicy będą mogli zarówno się zintegrować, jak i świetnie zabawić, to nie mogłeś lepiej trafić! Salon VR Planet nie jest zwykłym pubem czy lokalem z grami towarzyskimi. To jedyne, tak przepełnione atrakcjami miejsce w Szczecinie, w którym znakomicie będą się bawić osoby w każdym wieku, niezależnie od płci czy obejmowanego stanowiska. Oferujemy tobie i twoim współpracownikom najnowocześniejszą technologię VR, dzięki której będziecie mogli zobaczyć i doświadczyć rzeczy, które dotychczas widzieliście tylko w filmach. Imprezy integracyjne dla firm w naszym salonie VR wyróżniają się pod kilkoma względami i łączą w sobie kilka rozrywek, które trafią w gusta wielu osób.

Lubicie ruch i zespołową rywalizację – na pewno spodoba wam się laserowy paintball, który w przeciwieństwie do tradycyjnego nie będzie brudzący i bolesny.

A może chcecie trochę się pościgać? Proponujemy wam zatem miejsca za kierownicami samochodów Formuły 1, którą dojedziecie wprost na wirtualną metę.

Jeśli będziecie mieli ochotę na wspinaczkę, i nie mówimy tu o szczeblach kariery, to z pewnością spodoba wam się nasza cyberprzestrzenna ścianka Grand Canyon w USA.

Miłośnicy strzelania również będą mieli co robić. U nas możecie bronić swój wirtualny świat przed atakiem smoków, zombie i innych stworów, a także rywalizować ze sobą w pojedynkach rewolwerowych rodem z dzikiego zachodu.

Niezapomniane wrażenie zapewni wam również escape room przepełniony zagadkami i napięciem, którego nie czuliście nawet na dywaniku u szefa.

Nasz salon wirtualnej rzeczywistości to miejsce z wyjątkowym klimatem, które dostarcza wielu zróżnicowanych emocji. Zdrowa rywalizacja tworzy więzi między współpracownikami, które bez wątpienia pozytywnie wpłyną na ich pracę. Imprezy firmowe organizowane w naszym salonie VR zapewniają niesamowite przygody, które podnoszą morale pracowników i zwiększają efektywność ich współpracy, a przecież poza dobrą zabawą, taki jest właśnie cel eventów pracowniczych.

Team building Szczecin – zobacz co jeszcze was czeka w centrum VR!

Niezwykle nowoczesna technologia VR dostarcza uczestnikom zabawy mnóstwo wrażeń. Mimo wysokiego stopnia jej zaawansowania, obsługa gier VR jest banalnie prosta i poradzą sobie z nią osoby, które nigdy nie grały nawet na komputerze czy konsoli. Do tego nad prawidłowym przebiegiem zabawy z technologią VR będzie czuwał nasz instruktor, który pomoże każdemu uczestnikowi przyjęcia wdrożyć się w wirtualny świat i wycisnąć z niego jak najwięcej pozytywnych emocji. Dzięki naszym usługom i atrakcjom, które przygotowujemy na imprezy integracyjne w Szczecinie, jesteśmy jednym z najlepszych, jeśli nie najlepszym organizatorem eventów w okolicy.

Sprzęt VR, który znajduje się w naszym salonie wirtualnej rzeczywistości to szereg urządzeń, które pozwalają uczestnikom na bardzo efektywną i efektowną grę. Dla uczestników imprezy integracyjnej dostępne są cztery stanowiska z grami VR, z których dwa wyposażone są w karty GTX 1080 oraz okulary OCULUS RIFT CV1 i HTC VIVE. Ponadto fani szybkiej jazdy mogą skorzystać z dwóch stacji samochodowych posiadających konsole PS4 i PSVR z Playseat, okulary PlayStation VR, pedały i kierownice Logitech G29. Jedna z nich jest wyposażona dodatkowo w shifter do zmiany biegów, a na obu można spróbować swoich umiejętności w grze Grand Turismo Sport.

Kolejną atrakcją są symulatory ludzkiego lotu ICAROS VR, dzięki którym każdy uczestnik zabawy może poczuć się jak bohater z Gwiezdnych Wojen. Taka rozrywka daje nie tylko niesamowitą frajdę, ale również sprawia, że użytkownik mimochodem wzmacnia swoje mięśnie i dotlenia organizm. Lot na ICAROS VR stymuluje przede wszystkim mięśnie tułowia, brzucha i ramion, rezultatem czego jest zwiększenie ochrony kręgosłupa. Taki trening poprzez zabawę wspomaga zarówno pracę ciała, jak i mózgu, gdyż wpływa na koncentrację, ćwiczy zmysł orientacji w terenie oraz pobudza procesy myślowe. Lot na ICAROS VR to połączenie fizjoterapii, treningu (w szczególności ćwiczenia znanego jako plank – deska) i psychoterapii. Rozrywka na symulatorach lotu na imprezie firmowej powinna być szczególnie istotna dla szefa organizującego spotkanie pracowników, gdyż nie tylko zwiększy ona ich wydajność i koncentrację, ale też zbuduje wizerunek dobrego pracodawcy.

W naszym salonie VR dostępne są dwa urządzenia ICAROS VR, na których użytkownicy mogą się ze sobą ścigać lub wspólnie przemierzać nieznane, podniebne terytorium. Naszym gościom udostępniamy możliwość korzystania z ICAROS VR podczas całej imprezy w cenie 300 złotych za jedną lotnię. Pozostali uczestnicy imprezy integracyjnej mogą obserwować lot swoich kolegów lub koleżanek na dużym ekranie TV.

Co jeszcze zapewniamy uczestnikom imprez firmowych organizowanych w naszym centrum VR?

Wszystkie imprezy integracyjne dla firm organizowane w naszym salonie wirtualnej rzeczywistości, na których pojawia się więcej niż osiem osób, odbywają się za zamkniętymi drzwiami, co oznacza, że cały lokal jest do waszej dyspozycji. Nasi goście mogą korzystać nie tylko ze stanowisk z grami VR, ale również z darta, bilardu, cymbergaja, boxera, piłkarza i maszyny Coin Pusher. Klimatyczny wystrój lokalu zapewnia neonowe oświetlenie oraz kula disco, a wygodne loże stanowią doskonałe miejsce odpoczynku. Jeśli dodacie do tego znakomite nagłośnienie i bar piwny, możecie być pewni, że impreza firmowa w VR Planet spełni wasze oczekiwania.

Każdy pakiet imprezowy w salonie VR Planet zawiera:

 • nieograniczony dostęp do gier VR, bilardu, boxera, cymbergaja, piłkarza i darta (lotnia ICAROS nie wchodzi w skład pakietów),
 • 30 miejsc siedzących, jednak w lokalu może przebywać jednocześnie 50 osób,
 • przygotowanie uczestników imprezy do gier VR przez wykwalifikowanego instruktora,
 • dodatkowe 15-20 minut na odpoczynek w lożach,
 • nakrycie stolików (m.in. obrusy, talerzyki, kubeczki, sztućce, serwetki, miseczki),
 • pamiątkowe zdjęcie,
 • obsługę baru,
 • tematyczny dobór gier VR (na życzenie klienta).

Dodatkowe usługi oferowane w VR Planet:

 • możliwość przyniesienia własnych posiłków i napojów lub zamówienie cateringu do lokalu,
 • słone i słodkie przekąski oraz woda, soki lub napoje z naszego baru – cena: 15 zł od osoby,
 • do lokalu można przynieść własne alkohole – pobieramy korkowe w wysokości 70 zł,
 • organizacja turniejów i konkursów – po wcześniejszym ustaleniu szczegółów,
 • możliwość przedłużenia imprezy – każda dodatkowa godzina 30 zł od osoby,
 • wykonanie sesji zdjęciowej zawierającej około 15 fotografii – cena: 200 zł,
 • wykonanie wideoreportażu z imprezy o długości około 3 minut – cena: 400 zł,
 • pakiet zdjęcia + wideoreportaż – cena: 500 zł,
 • zniżka 10% na imprezę organizowaną od poniedziałku do czwartku dla co najmniej 10 osób.

Spodobało ci się na imprezie firmowej organizowanej w naszym salonie VR? Chciałabyś wspólnie z bliską osobą wybrać się do nas na randkę lub koleżeńskie spotkanie? A może chcesz po prostu komuś podarować możliwość przeniesienia się do wirtualnego świata? Sprawdź koniecznie przygotowane przez nas vouchery na wszystkie pozycje z cennika!

KONTAKT

VR PLANET 

Salon Wirtualnej Rzeczywistości

Aleja Bohaterów Warszawy 42
Galeria Handlowa Turzyn 1 piętro
70-342 Szczecin

ZADZWOŃ DO NAS
GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek – Czwartek
13:00 – 21:00

Piątek – Sobota
9:00 – 21:00

Niedziela
10:00 – 17:00

(Niedziele tylko z wcześniejszą rezerwacją)

Uwaga!
Istnieje możliwość zabawy po godzinach zamknięcia lokalu – prosimy o telefon przed planowanym terminem rezerwacji.

REZERWACJA

Stanowisko do wyboru
Ilość rezerwowanych stacji samochodowych *
Ilość rezerwowanych stacji Icaros *
SALON VR PLANET SZCZECIN

OPINIE KLIENTÓW

VRPLANET to rozrywka nie tylko dla najmłodszych mieszkańców Szczecina. Z naszej oferty eventów korzystają firmy i dorośli, a dla każdego znajdziemy rozrywkę dobraną do oczekiwań. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub przez formularz kontaktowy, żeby dołączyć do grona zadowolonych partnerów w świecie VR!

Sandra Dąbrowska
Sandra Dąbrowska
29/06/2021
Super obsługa, świetnie się bawiłam
Jacek Mikrut
Jacek Mikrut
28/06/2021
Fajne miejsce, jest trochę sprzętu VR do pobawienia się.
Mikołaj Matuszczak
Mikołaj Matuszczak
30/09/2020
Świetna zabawa, pracownicy potrafią wprowadzić nawet kompletnych nowicjuszy. Polecam.
kuba yt
kuba yt
29/09/2020
Super miejsce mam bardzo fajne wspomnienia bardzo fajna usługa polecam wszystkim
Łukasz Kocoł
Łukasz Kocoł
24/09/2020
Super zabawa, profesjonalny instruktaż dla początkujących, śmiało polecam.
Maciek Kocoł
Maciek Kocoł
24/09/2020
Super miejsce, miła obsługa. Polecam
Nothing Here
Nothing Here
19/08/2020
Miejsce warte odwiedzenia. Mamy do wyboru wiele gier, w których możemy wspólnie zagrać ze znajomymi. Można również zagrać w wyścigi w wirtualnej rzeczywistości. Obsługa miła i pomocna.